Prestaties

 

Prestatie:

Behaald door:

 Cees Goes Bokaal (beste talent) 2015 Sven Meijer van Putten
 Jeugd Maandbeker I Kampioen 2015 Sven Meijer van Putten 
Jeugd Maandbeker II Kampioen 2015 Fenne Derks
Jeugd Maandbeker III Kampioen 2015 Niels Teseling
Strokeplaykampioen Heren 2015 Norbert van Linde 
Matchplay Kampioen Heren 2015 Norbert van Linde
Cees Goes Bokaal (beste talent) 2014

Lennard Blaas

Jeugd Maandbeker I Kampioen 2014

Marik Hubert

Jeugd Maandbeker II Kampioen 2014

Noud Seyger

Jeugd Maandbeker III Kampioen 2014

Robert van Mil

Jeugd Strokeplaykampioen 2014

Norbert van Linde

Matchplay Kampioen Heren 2014

Norbert van Linde

Cees Goes Bokaal (beste talent) 2013

Bob Benard

Jeugd Maandbeker 1 Kampioen 2013

Marik Hubert

Jeugd Maandbeker II Kampioen 2013

Angela Rosengarten

Jeugd Maandbeker III Kampioen 2013

Robert van Mil

Jeugd Strokeplaykampioen 2013

Thijmen Knoppert

Strokeplay Kampioen Heren 2013

Stefan Heesakkers

Cees Goes Bokaal (beste talent) 2012

Thijmen Knoppert

Clubgolfer van het jaar 2012

Thijmen Knoppert

Clubgolfster van het jaar 2012

Michelle Naafs

Winnaar Masters 2012

Vital van Bentum

Winnaar Jeugd Knock-out

Michelle Naafs, runner up Arnout van Linde

Jeugd Maandbeker I Kampioen 2012

Thijmen Knoppert

Jeugd Maandbeker II Kampioen 2012

Anna Rosengarten

Jeugd strokeplaykampioen 2012

Bob Benard

Strokeplay Kampioen Heren 2012

Vital van Bentum

Strokeplay Kampioen Dames 2012

Michelle Naafs

Cees Goes Bokaal (beste talent) 2011

Florian de Roos

Clubgolfer van het jaar 2011

Maarten Norberhuis

Clubgolfster van het jaar 2011

Michelle Naafs

Finale Jan Rijk Jeugd Tour 2011

1e prijs overall baanpermissie Joris Brusse en 2e prijs baanpermissie Coen Buijssen

Winnaar Masters 2011

Arnout van Linde

Winnaar Jeugd Knock-out

Arnout van Linde, runner-up Maarten Norberhuis

Promotie Jeugd team 1 naar 3e klasse

Arnout van Linde©, Bob Benard, Stefan Heesakkers, Laurent de Roos, Bo Dorresteijn en Siem Slaterus

Jeugd Maandbeker I Kampioen 2011

Florian de Roos

Jeugd Maandbeker II Kampioen 2011

Joost Derks

Jeugd strokeplaykampioen 2011

Bob Benard

Strokeplay Kampioen Heren 2011

Arnout van Linde

Strokeplay Kampioen Dames 2011

Michelle Naafs

Baanrecord dames (71 slagen)

Michelle Naafs (3 september 2011)

Matchplay Kampioen Heren 2011

Arnout van Linde

Cees Goes Bokaal (beste talent) 2010

Bob Benard

Clubgolfer van het jaar 2010

Bob Benard

Clubgolfster van het jaar 2010

Michelle Naafs

Winnaar Jeugd Knock-Out

Rick van Hove, runner-up Bo van Tellingen

Nat.Matchplay kampioen junioren

Michelle Naafs

Jeugd Maandbeker I kampioen 2010

Bo van Tellingen

Jeugd Maandbeker II kampioen 2010

Thomas Peek

Jeugd Strokeplaykampioenen 2010

Bo van Tellingen en Norbert van Linde

Strokeplay kampioenschap Heren 2010

Norbert van Linde (3e plaats)

Strokeplay Kampioen Dames 2010

Michelle Naafs

Matchplay Kampioen Heren 2010

Norbert van Linde

Matchplay Kampioen Dames 2010

Michelle Naafs

Clubgolfer van het jaar 2009

Norbert van Linde

Clubgolfster van het jaar 2009

Michelle Naafs

Cees Goes Bokaal (beste talent) 2009

Michelle Naafs

Jeugd Maandbeker I kampioen 2009

Vital van Bentum

Jeugd Maandbeker II kampioen 2009

Thomas Peek

Jeugd Clubkampioenen 2009

Lente Rijnbende en Norbert van Linde

Strokeplay kampioenschap 2009

Arnout van Linde (3e plaats)

Strokeplay kampioenschap 2009

Daan Jenken (2e plaats)

Strokeplay Kampioen Heren 2009

Norbert van Linde (na play-off met Daan Jenken)

Strokeplay Kampioen Dames 2009

Michelle Naafs

Matchplay Kampioen Heren 2009

Norbert van Linde

Matchplay Kampioen Dames 2009

Michelle Naafs

Clubgolfer van het jaar 2008

Victor Vos

Clubgolfster van het jaar 2008

Michelle Naafs

Cees Goes bokaal (beste talent) 2008

Victor Vos

Jeugd maandbeker I kampioen 2008

Norbert van Linde

Jeugd maandbeker II kampioen 2008

Melvin Haring

Jeugd Clubkampioenen 2008

Michelle Naafs en Norbert van Linde

Strokeplay Kampioen Heren 2008

Arnout van Linde

Officieel baanrecord heren (71 slagen)

Arnout van Linde (6 september 2008)

Strokeplay Kampioenschap Heren 2008

Daan Jenken (2e plaats)

Strokeplay Kampioenschap Dames 2008

Michelle Naafs (3e plaats)

Matchplay Kampioen heren 2008

Daan Jenken

Promotie van NGF jeugdteam naar
3e klasse.

Daan Jenken(captain), Arnout en Norbert van Linde, Michelle Naafs

NGF freshman tour 2007

Michelle Naafs (3e plaats in de finale)

Matchplaykampioen heren 2007

Arnout van Linde

Clubgolfster van het jaar 2007

Michelle Naafs

Cees Goes bokaal (beste talent) 2007

Arnout van Linde

Algemeen Jeugd Maandbeker Kampioen 2007

Arnout van Linde

Cees Goes bokaal (beste talent) 2006

Arnout van Linde

Jeugd Clubkampioenen 2007

Michelle Naafs en Arnout van Linde

Algemeen Jeugd Maandbeker Kampioen 2006

Arnout van Linde

Jeugd Clubkampioenen 2006

Rosalie van Zetten en Arnout van Linde

Jan Rijk bokaal 2005

Door een groep van de Kromme Rijn jeugd veroverd

Jeugd Matchplay Kampioen 2005

Daan Jenken

Algemeen Jeugd Maandbeker Kampioen 2005

Arnout van Linde

Clubgolfer van het jaar 2005

Norbert van Linde

Cees Goes bokaal (beste talent) 2005

Norbert van Linde

Jeugd Clubkampioenen 2005

Floor Jenken en Thomas Gallas

Jan Rijk bokaal 2004

Door een groep van de Kromme Rijn jeugd veroverd

Algemeen Jeugd Maandbeker Kampioen 2004

Arnout van Linde

Algemeen Club Golfer van het jaar 2004 bij de dames

Roos Boom

Cees Goes bokaal (beste talent) 2004

Roos Boom

Clubgolfer van het jaar 2004

Martijn van de Kolf

Jeugd Clubkampioenen 2004

Marcella van de Bovenkamp en Robbert van de Bovenkamp

Promotie NGF jeugdteam naar 2e klasse 2004

Roderick Peek, Martijn van de Kolf, Martijn de Groot, Daan Jenken, Stefan Honders

Cees Goes bokaal (beste talent) 2003

Daan Jenken

Clubgolfer van het jaar 2003

Martijn van de Kolf

Algemeen Jeugd Maandbeker Kampioen 2003

Stefan Honders

Jeugd Clubkampioenen 2003

Kea de Raaij en Daan Jenken

Cees Goes bokaal (beste talent) 2002

Anouk van Raaij

Algemeen Jeugd Maandbeker Kampioen 2002


Marcella van de Bovenkamp

Jeugd Clubkampioenen 2002

Marcella van de Bovenkamp en Roderick Peek

GolfbaanDemoKromme Rijn
    • Locatie

      Sportlaan 6
      3981 HP Bunnik

      Tel: 030 - 6562051
      Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

      KvK: 59681586

      Volg ons

       

    • Hoofdsponsor

      Logo vierkant Ekris BMW en MINI

Login lid mobiel